fbpx

המלצות

אלון אשר
אלון אשר
קרא עוד
ורד היקרה, מאז הכרתי אותך, הרגשתי שיש לי על מי לסמוך ושמעבר לשיפור בראייה, נתת לי גם נקודת מבט חיובית ובונה לחיים. מכל פגישה איתך גרמת לי לא רק לראות טוב יותר... אלא להרגיש קליל וחיובי... עם כל זאת שהייתי קשה עם עצמי, המפגשים איתך הרימו אותי. מעבר לטכניקות המדהימות שעובדות מעולה. הביטחון והאמונה שלי בעצמי עלו. נתת לי כלים שישרתו אותי בכל הזדמנות בחיים. היה ממש מדהים וכיף לפגוש אותך. המון בזכותך אני רואה יותר טוב וגם אוהב את מה שאני רואה. תודה על החיוביות והאור והכל.
דניאלה
דניאלה
קרא עוד
שמי דניאלה ואני בת 23 מכפר סבא. לפני מספר חודשים התחלתי ללמוד ולתרגל את שיטת בייטס בנוסף לאימוני קינסיולוגיה בהם עבדנו על דברים שגרמו לי למתח בעיניים ובחיים. התחברתי בעיקר לאימונים הקינסיולוגים בהם גיליתי מהם הדברים שגרמו לי לירידה בראייה. קיבלתי הרבה תובנות לחיים ואני משתדלת ליישם אותם. נהניתי מאוד מהתהליך וממליצה בחום לכל אדם.
מיכל מוניץ
מיכל מוניץמטפלת בבעיות קשב וריכוז בשיטת אלבאום
קרא עוד
אל ורד המדהימה הגעתי בעקבות חיפוש באינטרנט אחר העשרת הכלי הטיפולי שלי להפרעות קשב וריכוז אשר מורכב גם מתרגילי עיניים וביקשתי ממנה ללמד אותי. ורד נענתה לבקשתי ואני בורכתי באישה מדהימה עם ידע בילתי רגיל ורצון גדול לעזור לי לעזור לאחרים... תודה ורד על ההעשרה העצומה שהענקת לי ועל הסבלנות הבלתי נגמרת שיש לך...
לירן פרץ
לירן פרץ
קרא עוד
הסיפור שלי הוא כזה, משנה לשנה המספר שלי גדל. מאוד רציתי לעשות ניתוח להסרת משקפיים בלייזר אבל נורא פחדתי מתופעות הלוואי. התחלתי לחפש אלטרנטיבות אחרות לשיפור הראיה ונחשפתי להמון מידע באינטרנט בנוגע לרופא העיניים ד"ר בייטס ושיטתו ועוד מתודות לשיפור הראיה. לאחר שגיליתי שיש אפשרות אמיתית לשיפור הראיה באופן טבעי חיפשתי רבות הדרכה נאמנה ומקצועית, עד שהגעתי אליך ורד! התחלנו את דרכנו בערך בחודש ינואר שנת 2018, ובמהלך כל המפגשים איתך הרגשתי חיבור מצוין, סבלנות, ואמפתיה שבאמת נתנו לי את ההרגשה הכי נוחה שיכולה להיות, לשאול ולהתייעץ איתך בנוגע לכל מה שקשור לראיה שלי ולכל הדברים שלמדתי באינטרנט (זה קשה להתמודד עם הסקרנות שלי, אני יודע :), ומעבר לכך לימדת אותי המון דברים בפן הרוחני על עצמי שבאמת היו חבויים מאוד ועזרת לי לשחרר אותם ולהיות הרבה יותר רגוע ושליו. במהלך התקופה שלנו יחד התחלתי לראות שינוי ושיפור בראיה, והמספר התחיל לרדת!!! היום 6.1.19 שוב נפגשנו ותוצאות בדיקת הראיה שלי מראות בפירוש שהמספר ירד משמעותית. הורדתי יותר ממספר שלם, בבית אני לא מרכיב את המשקפיים ומשתמש בהם רק כשיש צורך בחוץ. אז המון המון המון תודה לך ורד היקרה, אני מאוד שמח שהגעתי אליך ושזכיתי שאת תלווי אותי בדרך הזו!!! נ.ב שילוב של מורה רוחנית מקצועית ומבינה + אופטמטריסטית יוצאת דופן זה השילוב המנצח!
סיגל
קרא עוד
הגעתי לורד מאחר ואני מרכיבה משקפיים מאז גיל 11. באמצעות האבחון שעשתה לי ורד, גיליתי שהמקור לפגיעה בראייה שלי היא טראומה שעברתי בילדותי כשהוריי התגרשו. במהלך האימונים, גיליתי שאני יכולה להשתמש פחות במשקפיים ועדיין לראות טוב. כיום הגידול במספר שלי נעצר ואני יודעת איך לראות ולהשתמש נכון בעיניים מבלי לקלקל אותם. אני ממש מודה לורד על התהליך והנועם שבו היא העבירה את האימון.
טל בנימין
טל בנימין
קרא עוד
עברתי אתך מסע מדהים אשר במהלכו גילינו יחד דברים שאני אפילו לא ידעתי שמסתתרים בי. עזרת לי ללמוד על עצמי, לראות ולהבין איזה כוחות ויכולות וכמה אופטימיות יש בי. למדתי להסתכל על החיים בצורה נכונה ולנצל כל יום על הצד הטוב ביותר. הבאת לי המון אנרגיות חיוביות אשר איתן אני יוצאת החוצה ומגשימה את עצמי. היום אני יודעת, אני כן יכולה! השמיים הם הגבול אם רק אבחר ובסופו של דבר הכל תלוי רק בי.
שרית ש.
קרא עוד
ורד יקרה, לפעמים בתוך מירוץ החיים שלנו, אנחנו שוכחים כוחה של הפוגה קלה, זו שתאפשר לנו פשוט לנשום. ברגעים שכאלה זו ההזדמנות להסתכל על עצמנו בעיניים מפוקחות. לעשות עבודה פנימית ולטעון עצמנו מחדש, להבין שזו כעת התכלית. ברגעים שכאלה להתבונן בתוך תוכנו מתוך שקט פנימי, זו משימה עוצמתית בהחלט. שקט שנותן לנו הכוח להמשיך ולחוות, ולראות בתוכנו את החוזקות. יחד איתך למדתי להעמיק ולהרגיש את השקט הזה בנקודות הכי רגישות, לגלות את האמת הפנימית שלי, זו הייחודית לי ולעצמי. הנה הצלחתי לדמיין ולתרגם את אשר ראיתי לצעדים ממשיים ולא לחשוש. בלמידה הזו אזרתי כוחות וצברתי אנרגיות, הפנמתי את החלקים הנוספים שחברו לזהותי והשכלתי למנף עצמי מעלה ממקום שלם ושטוב לי. תודה על הכל!
רוני ט.
קרא עוד
הטיפול אצל ורד גרם לי להתבונן בעצמי ולהתחבר לעצמי יותר. הגעתי ללא ציפיות או ידיעה מה אני הולכת לעבור ואני מרגישה שהתהליך איתה שינה לי את הפרספקטיבה כלפי עצמי וכלפי החיים. תודה
תומר אוליצקי-אור

"באתי לעשות בדיקת עיניים למשקפיים" אמרתי לה. "אני רואה מטושטש בקריאה. גם אותך אני רואה מטושטש" הוספתי. "את יודעת", אמרתי, "במשך כל החיים ראיתי מעולה. זה עניין של השנתיים האחרונות. אני בטוח שיש משהו שאינני רואה וכשאעלה עליו – הראייה תשתפר פלאים.." המשכתי והתבוננתי בה. היא נראתה מטושטשת להפליא.

התחלנו את הבדיקה. היא הייתה די שגרתית. "צילינדר אין" אמרה "מה שיש זה מספר גבוה מדי לקריאה. לא ריאלי לגיל ולסיפור שסיפרת" הוסיפה. "עכשיו אני מתחילה להבין מה שאמרת לי קודם" הוסיפה. "אכן, אני מבינה שיש כאן סיפור רגשי….". אמרה. הרגשתי שיש לה עוד מה להוסיף, אך היא מהססת. "אני עוסקת בשיפור ראייה" אמרה. "יש לי תחושה שהטיפול שלי יכול לסייע לך להבין דברים…".


"על המילה serendipity שמעת?" שאלתי. "לא" ענתה. "סרנדפיטי הוא סוג של צירוף מקרים מכוון" אמרתי. היא חייכה.

למחרת כבר נפגשנו בקליניקה. זה התחיל בעבודה בקינסיולוגיה. מתוך בדיקות השרירים (זה בודק אם יש לך מתח בנושא מסוים שמתאסף בגוף), הרגשנו שעניין הכסף נמצא עמוק בתודעה שלי ומנהל אותי. ככל שהתמדנו בעבודה עם בדיקות השרירים, כך הלכה התודעה שלי והפכה לרפויה.

בשלב מסוים, חזרנו לילדות ולילד הפנימי. כבר תקופה שאני עושה עבודה עם אותו ילד עצוב של פעם. הפעם, החלו לזרום גם דמעות. היא החזיקה את ראשי ושאלה את הילד שאלות, שלחה אותנו לשבת יחד בים ולשוחח.

התחלתי לראות צבעים. הרגשתי כיצד התודעה נפתחת, הכתר והאצטרובל. הנשימה הייתה קלילה והעיניים נפתחו. משהו השתנה בי.

ואכן, השינוי החל להתהוות. החלה מוטיבציה לפתוח קורסים שתמיד חלמתי עליהם. מצאתי עצמי יושב ימים ולילות ויוצר את הקורס. יצרתי חזון רוחני וגם כלכלי.

"תודה" אמרתי לה כשנפרדנו. משהו הרגיש לי כל כך נכון במקום הזה, כל כך שלם.

**********

לעיתים, אין אנו יכולים לדעת מה יביא לנו מפגש עם אנשים. אילו מתנות, אפילו אם במשפט או שניים, או שאולי במגע מדויק – יבואו אלינו מהיקום.


כל מה שנותר לי הוא לומר:

"תודה ורד"

גם אתם רוצים להרגיש טוב, לשחרר חסמים ולשפר את הראייה? השאירו פרטים בטופס מטה, ואחזור אליכם בהקדם.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן